ACCESS POINTS
ACB-AC AirCube AC



128,00 $
ACB-ISP AirCube ISP



53,00 $
TOTOLINK A800R DUAL BAND ROUTER



38,00 $
TOTOLINK N300RT ROUTER



19,00 $
U-Installer U-Installer



182,00 $
RB912UAG-5HPnD-OUT MikroTik BaseBox 5



130,00 $
RBOmniTikG-5HacD MikroTik OmniTIK 5 ac



158,00 $
RBOmniTikUPA-5HnD MikroTik OmniTIK 5 PoE



146,00 $
RBOmniTikPG-5HacD MikroTik OmniTIK 5 PoE ac



186,00 $
UAP-AC-M Ubiquiti UniFi AC Mesh



158,00 $
UAP-AC-LITE UniFi AC Lite



140,00 $
UAP-AC-LITE-5 UniFi AC Lite 5-pack



634,00 $
UAP-AC-LR UniFi AC Long Range



170,00 $
UAP-AC-LR-5 UniFi AC Long Range 5-pack



790,00 $
UAP-AC-M-PRO UniFi AC Mesh Pro



310,00 $
UAP-AC-PRO UniFi AC Pro



240,00 $
UAP-AC-PRO- 5 UniFi AC Pro 5-pack



1.100,00 $
UAP-Pro-5 UniFi AC- PRO 5 pack



1.100,00 $
ACCESSORIES
RC19-24PORT-CAT6 EXTRALINK 0,5U 24 PORT CAT6 UTP PATCHPANEL



44,00 $
RC19-24-CAT6 EXTRALINK 24 PORT CAT6 UTP PATCH PANEL V2



29,00 $
CABLES & CONNECTORS
PC5E005B-ELC Cat.5e Patch Cable 0.5m blue



1,00 $
Cat.5e Patch Cable 1m red



1,00 $
LAN-CAT5E-1M EXTRALINK LAN PATCHCORD CAT5E UTP 1M TWISTED PAIR BARE COPPER



0,82 $
SM-DUPLEX-3MV EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0MM 3MV



4,26 $
SM-DUPLEX-3M EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM 6 G.625D 3.00MM DUPLEX 3M PVC



4,04 $
SM-DUPLEX-1MPVC EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.652D DUPLEX 3.00MM 1M PVC



3,38 $
TC-CARRIER ToughCable Carrier



289,00 $
TC-CON ToughCable Connectors



78,00 $
TC-GND ToughCable Connectors Ground



30,00 $
TC-PRO ToughCable Pro



221,00 $
FIBER OPTICS
MikroTik S-55DLC80D



54,00 $
UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module



138,00 $
UF-LOCO U Fiber Loco



82,00 $
UF-NANO U Fiber Nano G



120,00 $
MikroTik S-31DLC20D



36,00 $
MikroTik S-RJ01



42,00 $
UF-MM-1G U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack



33,00 $
UF-SM-1G-S U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 1-Pair



45,00 $
IP CAMERA
UVC-G3-LED Infrared Range Extender UVC-G3-LED



138,00 $
UVC-G3-FLEX UniFi Video Camera G3 FLEX



142,00 $
ROUTERBOARDS
RB760iGS MikroTik hEX S



100,00 $
ERLite-3 EdgeRouter Lite



160,00 $
ER-X EdgeRouter X



90,00 $
ER-X-SFP EdgeRouter X SFP



126,00 $
RB2011iL-IN Mikrotik 2011iL-IN



146,00 $
RB2011iL-RM Mikrotik 2011iL-RM



146,00 $
RB2011iLS-IN Mikrotik 2011iLS-IN



158,00 $
RB2011UiAS-2HnD-IN Mikrotik 2011UiAS-2HnD-IN



190,00 $
RB2011UiAS-IN Mikrotik 2011UiAS-IN



172,00 $
RB2011UiAS-RM Mikrotik 2011UiAS-RM



172,00 $
RB260GS Mikrotik 260GS



66,00 $
RB3011UiAS-RM Mikrotik 3011UiAS-RM



258,00 $
RB951Ui-2HnD Mikrotik 951Ui-2HnD



90,00 $
RBcAP2nD Mikrotik cAP



74,00 $
RBcAPGi-5acD2nD MikroTik cAP ac



102,00 $
RBcAPL-2nD Mikrotik cAP Lite



44,00 $
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN



222,00 $
MikroTik CRS112-8P-4S-IN



258,00 $
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN



324,00 $
MikroTik CRS125-24G-1S-IN



290,00 $
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN



318,00 $
MikroTik CRS326-24G-2S+RM



290,00 $
MikroTik CSS326-24G-2S+RM



210,00 $
RB952Ui-5ac2nD Mikrotik hAP AC Lite



76,00 $
RB941-2nD Mikrotik hAP Lite



35,20 $
RB750Gr3 Mikrotik hEX



88,00 $
RB750r2 Mikrotik hEX Lite



64,00 $
RBmAPL-2nD Mikrotik mAP Lite



40,00 $
US-CK UniFi Cloud Key



134,00 $
USG UniFi Security Gateway



194,00 $
SWICH HUB
ES-5XP EdgeSwitch 5XP



150,00 $
ES-8XP EdgeSwitch 8XP



298,00 $
TOTOLINK GIGABYTE SWICH HUB S505G



18,00 $
TOTOLINK SWICH HUB S808



10,00 $
TOTOLINK SWICH HUB SW16



49,00 $
TOTOLINK SWICH HUB SW16D



35,00 $
ES-16-150W EdgeSwitch 16 150W



516,00 $
ES-24-Lite EdgeSwitch 24 Lite



342,00 $
ES-48-Lite EdgeSwitch 48 Lite



658,00 $
US-8-150W Ubiquiti Switch 8 150W POE



344,00 $
US-24-250W UniFi Switch 24 250W



694,00 $
VoİP
UVP UniFi Voip Phone



282,00 $
UVP-EXE UniFi Voip Phone Executive



650,00 $
UVP-PRO UniFi Voip Phone Pro



398,00 $
Səbətim
Səbətiniz boşdur ...
Markalar
UBIQUITI NETWORKS
MIKROTIK NETWORKS
CAMBIUM NETWORKS
MIMOSA NETWORKS
EUROLAN
EXTRALINK
TOTOLINK
SECURITY NET
Məhsullar
Sayt içi axtarış
Söz :
Çox baxılanlar
Mikrotik wAP
AirFiber 2X
Mikrotik 2011iLS-IN
ToughCable Connectors
ToughCable Connectors Ground
ToughCable Pro
ToughCable Carrier
UniFi AC Long Range
Ubiquiti AmpliFi LR
UniFi AC- PRO 5 pack
Çox satılan
Mikrotik 2011iLS-IN
UniFi AC Long Range
Ubiquiti UniFi AC Mesh
NanoStation Loco M2
Mikrotik 3011UiAS-RM
UniFi AC Lite
Mikrotik 2011UiAS-RM
UniFi AC Pro
NanoStation M2
Mikrotik 2011iL-RM
E-Bülliten
 Ad Soyad :  
 Foto qalereya   :
 E-Poçt   :
Əlavə Et    Çıxart
Ziyarətçi dəftəri
» Mesajları Oxu
» Mesaj Yaz
Markalar
WebDestek
Sorular ?
Bizimle görüşmek için tıklayın...
Giriş
E-mail :
Şifrə :
Kod :
     
    » QEYDİYYAT
    » AKTİVİZASİYA KODU
    » ŞİFRƏMİ UNUTDUM

Ümumi Məlumatlar
Pul vahidi
    Alış Satış
 Dollar ($) : 6.5160 6.5277
 Euro (€) : 7.2150 7.2280
* TCMB Kurlarıdır
Kampaniyalar

                                                                                                        

Bu saytın bütün hüquqları qorunub Bakı 2014