U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 1-Pair
» Məhsullar » U FIBER
Kod : UF-SM-1G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 1-Pair
Qiymət : 45,00 $
Ödəmə üsulu.
Səbətə Əlavə Et
Alışveriş siyahıma əlavə et
Dostuna göndər
Çap

Malın təsnifatı

ОПИСАНИЕ

U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 1-Pair

 

Şərhlər

Hələ heç bir şərh yoxdur

  Şərh yaz
Ad Soyad :
E-Poçt :
Mesaj :
Kod :

Ödəmə növləri

• Qapıda Ödəmə
45,00 $

Foto qalereya



Bənzər məhsullar
Şəkil Məhsul adı Vahid qiymət
U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module 128,00 $
U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module 138,00 $
U Fiber Loco 82,00 $
U Fiber Module SFP to RJ45 10G 122,00 $
U Fiber Module SFP to RJ45 1G 28,00 $
U Fiber Nano G 120,00 $
U Fiber OLT 2.560,00 $
U Fiber OLT 4 1.640,00 $
U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack 33,00 $
UniFi Direct Attach Copper Cable 10Gbps 1m 34,00 $
Səbətim
Səbətiniz boşdur ...
Markalar
UBIQUITI NETWORKS
MIKROTIK NETWORKS
CAMBIUM NETWORKS
MIMOSA NETWORKS
EUROLAN
EXTRALINK
TOTOLINK
SECURITY NET
Məhsullar
Sayt içi axtarış
Söz :
Çox baxılanlar
Mikrotik wAP
AirFiber 2X
Mikrotik 2011iLS-IN
ToughCable Connectors
ToughCable Connectors Ground
ToughCable Pro
ToughCable Carrier
UniFi AC Long Range
Ubiquiti AmpliFi LR
UniFi AC- PRO 5 pack
Çox satılan
Mikrotik 2011iLS-IN
UniFi AC Long Range
Ubiquiti UniFi AC Mesh
NanoStation Loco M2
Mikrotik 3011UiAS-RM
UniFi AC Lite
Mikrotik 2011UiAS-RM
UniFi AC Pro
NanoStation M2
Mikrotik 2011iL-RM
E-Bülliten
 Ad Soyad :  
 Foto qalereya   :
 E-Poçt   :
Əlavə Et    Çıxart
Ziyarətçi dəftəri
» Mesajları Oxu
» Mesaj Yaz
Markalar
WebDestek
Sorular ?
Bizimle görüşmek için tıklayın...
Giriş
E-mail :
Şifrə :
Kod :
     
    » QEYDİYYAT
    » AKTİVİZASİYA KODU
    » ŞİFRƏMİ UNUTDUM

Ümumi Məlumatlar
Pul vahidi
    Alış Satış
 Dollar ($) : 6.6903 6.7024
 Euro (€) : 7.2279 7.2409
* TCMB Kurlarıdır
Kampaniyalar

                                                                                                        

Bu saytın bütün hüquqları qorunub Bakı 2014