U FIBER
» Məhsullar » FIBER OPTICS
UF-GP-B+ U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module



128,00 $
UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module



138,00 $
UF-LOCO U Fiber Loco



82,00 $
UF-RJ45-10G U Fiber Module SFP to RJ45 10G



122,00 $
UF-RJ45-1G U Fiber Module SFP to RJ45 1G



28,00 $
UF-NANO U Fiber Nano G



120,00 $
UF-OLT U Fiber OLT



2.560,00 $
UF-OLT-4 U Fiber OLT 4



1.640,00 $
UF-MM-1G U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack



33,00 $
UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable 10Gbps 1m



34,00 $
UDC-2 UniFi Direct Attach Copper Cable 10Gbps 2m



42,00 $
UDC-3 UniFi Direct Attach Copper Cable 10Gbps 3m



48,00 $
UOC-0.5 Unifi ODN Cable 0.5m



9,20 $
UOC-1 Unifi ODN Cable 1m



11,00 $
UOC-2 Unifi ODN Cable 2m



12,60 $
UOC-3 Unifi ODN Cable 3m



14,40 $
UF-MM-1G-20 U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack



282,00 $
UF-MM-10G U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack



71,00 $
UF-MM-10G-20 U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack



624,00 $
UF-SM-1G-S U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 1-Pair



45,00 $
UF-SM-1G-S-20 U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 10-Pairs



364,00 $
UF-SM-10G U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack



158,00 $
UF-SM-10G-20 U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack



1.378,00 $
UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair



290,00 $
UF-SM-10G-S-20 U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 10-Pairs



2.598,00 $
Səbətim
Səbətiniz boşdur ...
Markalar
UBIQUITI NETWORKS
CAMBIUM NETWORKS
MIKROTIK
Məhsullar
Sayt içi axtarış
Söz :
Çox baxılanlar
AirFiber 2X
ToughCable Connectors
Mikrotik wAP
AirRouter
AirGateway
AirGateway Long Range
ToughCable Connectors Ground
Mikrotik 2011iLS-IN
ToughCable Carrier
ToughCable Pro
Çox satılan
Mikrotik 2011iLS-IN
UniFi AP
UniFi Long Range
UniFi AP 3 pack
UniFi LR 3 pack
Mikrotik 3011UiAS-RM
Ubiquiti UniFi AC Mesh
Mikrotik 2011UiAS-RM
Mikrotik 2011iL-RM
Mikrotik 2011UiAS-IN
E-Bülliten
 Ad Soyad :  
 Foto qalereya   :
 E-Poçt   :
Əlavə Et    Çıxart
Ziyarətçi dəftəri
» Mesajları Oxu
» Mesaj Yaz
Markalar
WebDestek
Sorular ?
Bizimle görüşmek için tıklayın...
Giriş
E-mail :
Şifrə :
Kod :
     
    » QEYDİYYAT
    » AKTİVİZASİYA KODU
    » ŞİFRƏMİ UNUTDUM

Ümumi Məlumatlar
Pul vahidi
    Alış Satış
 Dollar ($) : 5.8704 5.8810
 Euro (€) : 6.5845 6.5964
* TCMB Kurlarıdır
Kampaniyalar

                                                                                                        

Bu saytın bütün hüquqları qorunub Bakı 2014