MikroTik S-55DLC80D
» Məhsullar » FIBER MODULS
MikroTik S-55DLC80D
Qiymət : 54,00 $
Ödəmə üsulu.
Səbətə Əlavə Et
Alışveriş siyahıma əlavə et
Dostuna göndər
Çap

Malın təsnifatı

DESCRIPTION
Industrial temperature grade (-40°C to +85°C) SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links. Compatible with all MikroTik products, that have SFP or SFP+ cages.

Şərhlər

Hələ heç bir şərh yoxdur

  Şərh yaz
Ad Soyad :
E-Poçt :
Mesaj :
Kod :

Ödəmə növləri

• Qapıda Ödəmə
54,00 $

Foto qalereya



Bənzər məhsullar
Şəkil Məhsul adı Vahid qiymət
MikroTik CWDM-CHASSIS-2 76,00 $
MikroTik CWDM-MUX8A 536,00 $
MikroTik S+C47DLC10D 270,00 $
MikroTik S+C49DLC10D 276,00 $
MikroTik S+C51DLC10D 276,00 $
MikroTik S+C53DLC10D 276,00 $
MikroTik S+C55DLC10D 276,00 $
MikroTik S+C57DLC10D 276,00 $
MikroTik S+C59DLC10D 276,00 $
MikroTik S+C61DLC10D 276,00 $
Səbətim
Səbətiniz boşdur ...
Markalar
UBIQUITI NETWORKS
MIKROTIK NETWORKS
CAMBIUM NETWORKS
MIMOSA NETWORKS
EUROLAN
EXTRALINK
TOTOLINK
SECURITY NET
Məhsullar
Sayt içi axtarış
Söz :
Çox baxılanlar
Mikrotik wAP
AirFiber 2X
Mikrotik 2011iLS-IN
ToughCable Connectors
ToughCable Connectors Ground
ToughCable Pro
ToughCable Carrier
UniFi AC Long Range
Ubiquiti AmpliFi LR
UniFi AC- PRO 5 pack
Çox satılan
Mikrotik 2011iLS-IN
UniFi AC Long Range
Ubiquiti UniFi AC Mesh
NanoStation Loco M2
Mikrotik 3011UiAS-RM
UniFi AC Lite
Mikrotik 2011UiAS-RM
UniFi AC Pro
NanoStation M2
Mikrotik 2011iL-RM
E-Bülliten
 Ad Soyad :  
 Foto qalereya   :
 E-Poçt   :
Əlavə Et    Çıxart
Ziyarətçi dəftəri
» Mesajları Oxu
» Mesaj Yaz
Markalar
WebDestek
Sorular ?
Bizimle görüşmek için tıklayın...
Giriş
E-mail :
Şifrə :
Kod :
     
    » QEYDİYYAT
    » AKTİVİZASİYA KODU
    » ŞİFRƏMİ UNUTDUM

Ümumi Məlumatlar
Pul vahidi
    Alış Satış
 Dollar ($) : 6.5160 6.5277
 Euro (€) : 7.2150 7.2280
* TCMB Kurlarıdır
Kampaniyalar

                                                                                                        

Bu saytın bütün hüquqları qorunub Bakı 2014